fp
fd
Enterprise

Kerkoj pune inxhinier elektronik

dw

A hand ringing a receptionist bell held by a robot hand

Butik QelbaniX ofron 2 vende pune ne pozicionin - shitese . 📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret: • Te kene mbaruar arsimin e larte. • Mosha 22 - 27 vjec •Te kene njohuri mesatare te gjuhes Angleze ose Italiane • Te jene pa angazhime dhe fleksibel me oraret • Eksperienca nuk eshte kriter, mjafton deshira per te mesuar. 📎.

kr
zi

Menaxher/e Klienti IVA Elektronik Agjent Shitje. Tirane 08-12-2022 edhe 26 ditĂ« . MĂ« shumĂ« . Content ... Inxhinier Telekomunikacioni. Fier 18-11-2022 edhe 6 ditĂ«. Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj. Une quhem Sokol Omuri dhe jam njekohesisht ne perfundim te shkolles se larte per Inxhinieri Elektrike. Pres Diplomimin ne vjeshte, nderkoh kerkoj pune edhe si teknik. Kam aftesi te mira ne pune, flas dhe shkruaj mire gjuhen angleze dhe italiane. Ju lutem te kontaktoni ne adresat e meposhtme n.q.s deshironi nje te tille. [email protected] 0 6 9 2 7 6 3 8 6 3. Preferohet mosha: E Pa Percaktuar. 11/11/2022. Rruga e DurrĂ«sit, TiranĂ«, Albania. ⏩ Mia SPA kerkon te punesoje:👩‍💼 Fizioterapiste / Masazhatore Ofrojme: đź’° Rroga 45 000 leke baze ose 25 000 baze + 10% te sherbimit⏳ Nje dite ne jave pushimđź“ŚMundesi dhe vajzave pa eksperience duke i suportuar nga stafi yne pro.

Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj. kam punuar rreth 2 vjet part time ose full time ne projektim, dhe rreth 6 muaj zbatim (supervizion). preferoj pune ne projektim por edhe ne zbatim ne rast se ka kushte te mira. kontakt tel. 0686016448 Kontaktoni Anonim (shitësi) Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.

INXHINIER ELEKTRIK. DIMENSION Full Time Durrës 30.08.2021 - 24.11.2021 Inxhinieri Elektrike / Elektronike. Job Expired. DIMENSION është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e Menaxhimit Strategjik të Burimeve Njerëzore me një eksperiencë shume vjeçare të stafit të saj në Sistemin e Menaxhimit të Burimeve. Jam Inxhinier Elektrik. Kam licenc per projktim dhe zbatim Tel : 0035568 365 7353. Inxhinier Elektronik. -Te kete perfunduar studimet ne Fakultetin e Inxhinierise Elektrike. -Eksperience pune minimalisht mbi 2vite. -Te kete aftesi te mira komunikimi dhe. Qindra oferta pune çdo javë për dhjetra profesione nga kompani private, organizata dhe institucione në të gjithë sektorët dhe në mbarë vendin! Toggle navigation. Hyr; Zona e përdoruesit . Zona e përdoruesit; Avantazhet e Zonës së Përdoruesit; Publiko njoftimin; Çelësi për ty. Inxhiniere/Inxhinier elektroteknikes 25 Qer 11:34 Inxhiniere/Inxhinier per llogarite e statikes ne ndertim 03 Pri 13:29 INXHINIER 14 Nën 00:01 PC - HP z420 Workstation 290 EUR 03 Tet 07:30 Ofrohet pune ne ndertimtari 29 Qer 17:05 Mundësi punësimi - deri 15 Gusht 2020 17 Qer 13:04 Inxhinier Elektronik,Elektrik dhe IT 02 Qer 16:51.

Inxhinier Elektrik CONSTRUCTION ENERGY PARTS (C.E.P) Inxhinier Elektrik. Tirane 28-11-2022 edhe 26 ditë . Më shumë.

Kompania alvision sh.p.k kerkon te punesoje inxhinier/e elektrik. -kandidati/a duhet te kete eksperience minimalisht 3 vjet ne fushen e zbatimit. -te kete kete diplomen bacelor dhe master ne inxhinieri elektrik (profili automatizim) ose ing. mekatronike. -duhet te zoteroje aftesi komunikuese shume te mira, te organizoje punen e kantiereve. tirane ofroj vend pune inxhinier ndertimi zbatim, qta qendra e trajnimeve t avancuara facebook com, prof saimir lolja pranohet ne bordin drejtues shpirti, inxhinieria e proceseve kimike fakulteti i shkencave, shprthen fabrika e plehrave kimik 6 viktima e 30 t, universiteti europian i tirans ascal al, dshironi t bheni oficer n armatn e. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kerkoj pune inxhinier elektrik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al. Nuk u gjend asnjë rezultat. Kancelari “Infiniti Office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në Tiranë. “Infiniti Office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. Në kuadër të zgjerimit [].

Une quhem Sokol Omuri dhe jam njekohesisht ne perfundim te shkolles se larte per Inxhinieri Elektrike. Pres Diplomimin ne vjeshte, nderkoh kerkoj pune edhe si teknik. Kam aftesi te mira.

Inxhinier Elektrik CONSTRUCTION ENERGY PARTS (C.E.P) Inxhinier Elektrik. Tirane 28-11-2022 edhe 26 ditĂ« . MĂ« shumĂ«. Kerkoj Pune. Postuar 3 vjet më parë . 537 shikime . Nuk ka foto. 500.00 Lek. Kerkoj pune si Pjatalarse apo Sanitare. Durrës, Durrës, AL . Kerkoj Pune. Postuar 3 vjet më parë . 537 shikime . Përshkrimi. Kerkoj dy vende punesimi si sanitare ose pjatalarse ju lutem se jam shum e interesuar per. 1.5/5 Based on 4 reviews. Part Time Job. Kerkoj Pune. Postuar 3 vjet më parë . 537 shikime . Nuk ka foto. 500.00 Lek. Kerkoj pune si Pjatalarse apo Sanitare. Durrës, Durrës, AL . Kerkoj Pune. Postuar 3 vjet më parë . 537 shikime . Përshkrimi. Kerkoj dy vende punesimi si sanitare ose pjatalarse ju lutem se jam shum e interesuar per. 1.5/5 Based on 4 reviews. Part Time Job.

yp

Inxhinier Kuantifikimi per Strukturat Gener 2 sh.p.k. Inxhinier Ndërtimi. Tirane 20-12-2022 edhe 37 ditë . Më shumë. The Swiss and Government of Kosovo’s “Integrated Water Resources Management in Kosovo” (IWRM-K) Program announces the following two full-time positions: Finance and. Kerkoj Pune Per pushime Shes e blej Sherbime Veshmbathje Takime Kohe e lire Kafshe e shpende Abonohu te NumerNje.com. Merr nje email ditor me njoftimet me te fundit ne kete kategori ... Faqja Kryesore / Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt teknik-inxhinier - arkitekt Kerko. Jepi. Titulli Shfaq fotot: Marte, 16 Nentor, 2021. Inxhinier elektrik, Kerkohen dy punetore per instalime elektrike me pervoje (te pakten 2 vjet). Qyteti: Tirane Data e publikimit: 2019-04-19 Afati: -1270 dite te mbetura ECOENERGIA-AL Apliko Kerkohen 5 punetore, instalues ashensoresh, mekanike dhe elektriciste Qyteti: Tirane Data e publikimit: 2019-06-03 Afati: -1225 dite te mbetura.

kandidatët/et duhet të plotësojnë këto kushte: të kenë kualifikime akademike në ndonjë fushë që ndërlidhet me politikat publike (zhvillimi ekonomik, financat publike apo energjia); të kenë të paktën dy vite pervojë pune në hulumtime (e preferuar përvoja në ndonjë think-tank vendor ose të huaj); të kenë publikime, si autorë/e ose bashkë-autorë/e.

given an array of n integers you need to perform q queries for each query determine. Teleperformance durres anglisht ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe. Today, Teleperformance in Albania operates from three sites: two in Tirana, and a third one in Durres, 40 km away with more than 2,000. OFROJ VENDE PUNE Para 6 ditesh High purity CAS 102-97-6 in China factory Yisheng Technology (Hefei) Co., Ltd. is a high-tech enterprise engaged in the area of chemical products. 1. Quality is our culture. We cooperate with... DURRëS Aviacion €230 /m OFROJ VENDE PUNE Para 7 ditesh.

Nov 11, 2022 · class=" fc-falcon">Njoftime Pune-kerkoj pune. Kerkoj pune dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per oferta vende pune oferta pune online ne tirane ekonomiste kerkoj pastruese per shtepi tirane asistente zyre gazeta online sot kerkoj pun vende te lira pune ne vlore inxhinier ndertimi vend pune shofer.. Kompania alvision sh.p.k kerkon te punesoje inxhinier/e elektrik. -kandidati/a duhet te kete eksperience minimalisht 2 vjet ne fushen e zbatimit. -te kete kete diplomen bacelor dhe master ne inxhinieri elektrik (profili automatizim) ose ing. mekatronike. -duhet te zoteroje aftesi komunikuese shume te mira, te organizoje punen e kantiereve.

Inxhinier Elektrik CONSTRUCTION ENERGY PARTS (C.E.P) Inxhinier Elektrik. Tirane 28-11-2022 edhe 26 ditë . Më shumë. kam punuar rreth 2 vjet part time ose full time ne projektim, dhe rreth 6 muaj zbatim (supervizion). preferoj pune ne projektim por edhe ne zbatim ne rast se ka kushte te mira. kontakt tel. 0686016448 Kontaktoni Anonim (shitësi) Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin. INXHINIER ELEKTRIK. DIMENSION Full Time Durrës 30.08.2021 - 24.11.2021 Inxhinieri Elektrike / Elektronike. Job Expired. DIMENSION është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e Menaxhimit Strategjik të Burimeve Njerëzore me një eksperiencë shume vjeçare të stafit të saj në Sistemin e Menaxhimit të Burimeve.

ts

Qindra oferta pune çdo javĂ« pĂ«r dhjetra profesione nga kompani private, organizata dhe institucione nĂ« tĂ« gjithĂ« sektorĂ«t dhe nĂ« mbarĂ« vendin! Toggle navigation. Hyr; Zona e pĂ«rdoruesit . Zona e pĂ«rdoruesit; Avantazhet e ZonĂ«s sĂ« PĂ«rdoruesit; Publiko njoftimin; ÇelĂ«si pĂ«r ty. Jepet me qera 1+1, 60 M2, shtepi private kati 2, 2 ballkone, e shtruar me parket, me tualet. e kompletuar. 20.000 leke. DYQANE NE SHITJE - RR. AVDI TOPTANI. Shitet dyqan, 37 M2, aktualisht e qera 10 vjecare, me hipoke. 205.000,00 euro. Kompania edico group sh.p.k kërkon të punësojë: inxhinier elektrik , kandidatet e interesuar duhet te kene perfunduar studimet e larta si dhe te dijne programin autocad ose programe te. Kerkoj Pune. Postuar 3 vjet më parë . 537 shikime . Nuk ka foto. 500.00 Lek. Kerkoj pune si Pjatalarse apo Sanitare. Durrës, Durrës, AL . Kerkoj Pune. Postuar 3 vjet më parë . 537 shikime . Përshkrimi. Kerkoj dy vende punesimi si sanitare ose pjatalarse ju lutem se jam shum e interesuar per. 1.5/5 Based on 4 reviews. Part Time Job.

tirane ofroj vend pune inxhinier ndertimi zbatim, qta qendra e trajnimeve t avancuara facebook com, prof saimir lolja pranohet ne bordin drejtues shpirti, inxhinieria e proceseve kimike fakulteti i shkencave, shprthen fabrika e plehrave kimik 6 viktima e 30 t, universiteti europian i tirans ascal al, dshironi t bheni oficer n armatn e. Nov 11, 2022 · class=" fc-falcon">Njoftime Pune-kerkoj pune. Kerkoj pune dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per oferta vende pune oferta pune online ne tirane ekonomiste kerkoj pastruese per shtepi tirane asistente zyre gazeta online sot kerkoj pun vende te lira pune ne vlore inxhinier ndertimi vend pune shofer.. kandidatët/et duhet të plotësojnë këto kushte: të kenë kualifikime akademike në ndonjë fushë që ndërlidhet me politikat publike (zhvillimi ekonomik, financat publike apo energjia); të kenë të paktën dy vite pervojë pune në hulumtime (e preferuar përvoja në ndonjë think-tank vendor ose të huaj); të kenë publikime, si autorë/e ose bashkë-autorë/e.

Inxhinier Elektrik UNI-KLIMA SHPK Inxhinier Elektrik. Tirane 09-11-2022 edhe 10 ditë . Më shumë. Nëse jeni në kërkim të një pune në pastrim, mësimdhënie, kontabilitet, financa, mjekësi, por ende nuk e keni gjetur atë, MerrJep ju vjen në ndihmë! Mos prisni thirrjen e rekrutuesit, por shfaqni aftësitë tuaja dhe prisni që rekrutuesit të ju kontaktojnë. " Kërkohet punë " - është nën kategoria e duhur për ju.

Gjej konkurse pune ne inxhinieri.Shiko njoftimet për punë si elektricist, inxhinier druri, inxhinier softuerik, zhvillues i aplikacioneve, Specialist SEO, Inxhinier ndërtimi, Inxhinier. kam punuar rreth 2 vjet part time ose full time ne projektim, dhe rreth 6 muaj zbatim (supervizion). preferoj pune ne projektim por edhe ne zbatim ne rast se ka kushte te mira. kontakt tel. 0686016448 Kontaktoni Anonim (shitĂ«si) Ju duhet tĂ« identifikoheni ose tĂ« regjistroheni njĂ« llogari tĂ« re nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« kontaktoni reklamuesin. Kerkoj pune si sekretare protokolliste arkivim ekspertizĂ« dhe Asgjesim te dokumentacionit. Jam specialiste e larte kam kryer shumĂ« kurse si ne arkivin qendror shtetĂ«ror dhe ne institucione tĂ« larta shtetĂ«rore dhe DSIK-JA. Njoh shumĂ« mirĂ« programin e Microsoft Windows word Excel Power Point. Kam eksperience 35 vjeçare.. Kerkohet Inxhinier Elektrik Leon Konstruksion Full Time Albania, 1 month ago Teknik Elektro-Mekanik Full Time Albania Inxhinieri Elektrike / Elektronike - Mekanik View more 1 month ago.

Të kete te perfunduar fakultetin e ndertimtarise, konstruktiv - (Inxhinier i diplomuar ndertimi) Të ketë përvojë pune minimum 2 vjeçare ne ekzekutim te objekteve; ... Vende Pune, Njoftime Pune, Oferta Pune, Portal Pune, Lyp Pune, Vende te lira Pune, Kerko Pune. Linku u kopjua. Linku u kopjua. Shikime 3,214. Kategoria. . Nëse jeni në kërkim të një pune në pastrim, mësimdhënie, kontabilitet, financa, mjekësi, por ende nuk e keni gjetur atë, MerrJep ju vjen në ndihmë! Mos prisni thirrjen e rekrutuesit, por shfaqni aftësitë tuaja dhe prisni që rekrutuesit të ju kontaktojnë. " Kërkohet punë " - është nën kategoria e duhur për ju.

Preferohet mosha: E Pa Percaktuar. 11/11/2022. Rruga e DurrĂ«sit, TiranĂ«, Albania. ⏩ Mia SPA kerkon te punesoje:👩‍💼 Fizioterapiste / Masazhatore Ofrojme: đź’° Rroga 45 000 leke baze ose 25 000 baze + 10% te sherbimit⏳ Nje dite ne jave pushimđź“ŚMundesi dhe vajzave pa eksperience duke i suportuar nga stafi yne pro. Kerkohet Inxhinier Elektrik Leon Konstruksion Full Time Albania, 1 month ago Teknik Elektro-Mekanik Full Time Albania Inxhinieri Elektrike / Elektronike - Mekanik View more 1 month ago Inxhinier elektrik / elektronik GEN ALBFARMA Full Time Albania, Inxhinieri Elektrike / Elektronike Language: anglisht View more 2 months ago Inxhinier Elektrik. Inxhinier Elektronik Projektues. Inxhinier Elektronik. Tirane, ShqipĂ«ri 15-11-2022 edhe 1 ditĂ« . Shtoje tek tĂ« preferuarat DĂ«rgoja njĂ« miku ... PĂ«r tĂ« aplikuar nĂ« kĂ«tĂ« pozicion pune, dĂ«rgo CV-nĂ« tek kompania/organizata me email duke klikuar kĂ«tu ose apliko nga duapune.com. Kancelari “Infiniti Office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në Tiranë. “Infiniti Office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. Në kuadër të zgjerimit [].

rh

OFROJ VENDE PUNE Para 6 ditesh High purity CAS 102-97-6 in China factory Yisheng Technology (Hefei) Co., Ltd. is a high-tech enterprise engaged in the area of chemical products. 1. Quality is our culture. We cooperate with... DURRĂ«S Aviacion €230 /m OFROJ VENDE PUNE Para 7 ditesh. Kancelari “Infiniti Office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në Tiranë. “Infiniti Office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. Në kuadër të zgjerimit []. Butik QelbaniX ofron 2 vende pune ne pozicionin - shitese . đź“ŽAplikantet kerkohen te permbushin kriteret: • Te kene mbaruar arsimin e larte. • Mosha 22 - 27 vjec •Te kene njohuri mesatare te gjuhes Angleze ose Italiane • Te jene pa angazhime dhe fleksibel me oraret • Eksperienca nuk eshte kriter, mjafton deshira per te mesuar. đź“Ž.

Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj. pune ne kosove, pune ne prishtine, njoftime pune, lyp pune, punesim, kerkoj pune, shpall konkurs, portal pune, oferta pune, vende pune, recruitment, kosovo Inxhinier i elektronikës - Shpallje. Tel: +35544538827. Email: [email protected] HĂ«nĂ«- Enjte: 08:00-16:30 / Premte: 08:00-14:00. INSTITUCIONET PARTNERE. e-albania.al qkb.gov.al tatime.gov.al vet.al. SHĂ‹RBIMET MĂ‹ TĂ‹ VLERESUARA. KĂ«rko pĂ«r punĂ« Shpall njĂ« vend tĂ« lire pune Pagesa e PapunĂ«sisĂ« Programet e Nxitjes sĂ« PunĂ«simit. OPERATORI OUTBOUND (italiano) DurrĂ«s. 413 DitĂ«. 17537. Auto1 Albania shpk.

zm

Nov 11, 2022 · class=" fc-falcon">Njoftime Pune-kerkoj pune. Kerkoj pune dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per oferta vende pune oferta pune online ne tirane ekonomiste kerkoj pastruese per shtepi tirane asistente zyre gazeta online sot kerkoj pun vende te lira pune ne vlore inxhinier ndertimi vend pune shofer.. maqedonis, tirane ofroj vend pune inxhinier ndertimi preventivues, inxhinieria e ndrtimit wikipedia, synojm t forcojm marrdhniet mes shqipris dhe turqis, inxhinier kimist m njoftime punaime inxhinieri, u nis pr shqipri me 58 mij dollar nga amerika policia, inxhinieri informatike provimet e matures, do blinte shtpi n shqipri policia amerikane i,. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per asistente dentare oferta pune part time ne tirane oferta pune online ne tirane pune nga shtepia kerkoj pastruese per shtepi tirane vende te lira <b>pune</b> ne vlore gazeta njoftime falas ofroj <b>pune</b> shofer inxhinier ndertimi. Informatat dhe pyetjet në lidhje me cështjet. Inxhinier Elektrik UNI-KLIMA SHPK Inxhinier Elektrik. Tirane 09-11-2022 edhe 10 ditĂ« . MĂ« shumĂ«. T.E.A shpk ( Fabrika e Birres Kaon) ofron vend pune inxhinier elektrik/elektronik Kritere 1.Te kete njohuri shume te mira te automatizimit. 2. Te kete njohuri dhe aftesi ne programimin e PLC-ve. 3.Te kete njohuri ne dizenjimin , planifikimin ... Profesioni: inxhinier Arsimi: Bachelor Mosha e Preferuar: E Pa Percaktuar Publikimi: 14/07/2022. Inxhiniere/Inxhinier elektroteknikes 25 Qer 11:34 Inxhiniere/Inxhinier per llogarite e statikes ne ndertim 03 Pri 13:29 INXHINIER 14 NĂ«n 00:01 PC - HP z420 Workstation 290 EUR 03 Tet 07:30 Ofrohet pune ne ndertimtari 29 Qer 17:05 MundĂ«si punĂ«simi - deri 15 Gusht 2020 17 Qer 13:04 Inxhinier Elektronik,Elektrik dhe IT 02 Qer 16:51.

Qindra oferta pune çdo javë për dhjetra profesione nga kompani private, organizata dhe institucione në të gjithë sektorët dhe në mbarë vendin! Toggle navigation. Hyr; Zona e përdoruesit . Zona e përdoruesit; Avantazhet e Zonës së Përdoruesit; Publiko njoftimin; Çelësi për ty.

Shoqeria "Gjoka Konstruksion" sh.a kërkon të punësojë Inxhinier Elektrik: Kualifikimet: • Të ketë mbaruar arsimin e lartë në Universitetin e Inxhinierisë - Fakulteti Inxhinieri Elektrike; • Të ketë eksperiencë pune të pa... Profesioni: Gjoka Konstruksion sh.a kerkon ING. ELEKTRIK Arsimi: Master Mosha e Preferuar: E Pa Percaktuar. OPERATORI OUTBOUND (italiano) Durrës. 413 Ditë. 17537. Auto1 Albania shpk.

Gjej konkurse pune ne inxhinieri.Shiko njoftimet për punë si elektricist, inxhinier druri, inxhinier softuerik, zhvillues i aplikacioneve, Specialist SEO, Inxhinier ndërtimi, Inxhinier.

of

fl
ph
db

2022. 9. 9. · Vende të lira pune (18) Kompania NTP Shehu. Lokacioni Drenas. Data e publikimit 09-09- 2022 . Data e perfundimit 09-10- 2022 . Lloji i orarit Full Time. ... Preferohet te ketë përvoj. . Kerkohet Inxhinier Elektrik Leon Konstruksion Full Time Albania, 1 month ago Teknik Elektro-Mekanik Full Time Albania Inxhinieri Elektrike / Elektronike - Mekanik View more 1 month ago Inxhinier elektrik / elektronik GEN ALBFARMA Full Time Albania, Inxhinieri Elektrike / Elektronike Language: anglisht View more 2 months ago Inxhinier Elektrik.

Inxhinier Elektronik. Tirane 09-11-2022 edhe 2 ditë . Më shumë . Mechanical ... Inxhinier Elektrik. Tirane 09-11-2022 edhe 2 ditë . Më shumë.

Event & production kerkon te punesoje per nje kompani shume prestigjoze : - inxhinier elektronik paga shume e kenaqshme. nuk eshte e domosdoshme te jete me eksperience. te interesuarit. Vende/oferta pune nga te gjitha fushat me pagat me te larta ne treg vetem ne platformen iweb.al. Eja regjistrohu qe mos humbasesh asnje oferte!: 06857584855; Register; Login; ... KERKOJ VEND PUNE. Para 5 ditesh. Buy pure Ketamine Crystals Powder / Ketamine Crystals for sale online. Buy Liquid Ketamine injection for sale ketamine pills https. Jepet me qera 1+1, 60 M2, shtepi private kati 2, 2 ballkone, e shtruar me parket, me tualet. e kompletuar. 20.000 leke. DYQANE NE SHITJE - RR. AVDI TOPTANI. Shitet dyqan, 37 M2, aktualisht e qera 10 vjecare, me hipoke. 205.000,00 euro. Preferohet mosha: E Pa Percaktuar. 11/11/2022. Rruga e Durrësit, Tiranë, Albania. ⏩ Mia SPA kerkon te punesoje:👩‍💼 Fizioterapiste / Masazhatore Ofrojme: 💰 Rroga 45 000 leke baze ose 25 000 baze + 10% te sherbimit⏳ Nje dite ne jave pushim📌Mundesi dhe vajzave pa eksperience duke i suportuar nga stafi yne pro.

TEKNIK FRIGORIFERI Kerkoj pune - Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k (CCBS) po kërkon kandidatë të përshtatshëm në pozicioin e mëposhtëm: Është kompani leader në tregun. INXHINIER ELEKTRIK KUALIFIKIMET DHE AFTËSITË E KËRKUARA Edukimi: Arsim i Larte – profili Inxhinier Elektrik. Eksperienca: 3 vite eksperiencë pune si Ing Elektrik. Aftësi: –. Kompania edico group sh.p.k kërkon të punësojë: inxhinier elektrik , kandidatet e interesuar duhet te kene perfunduar studimet e larta si dhe te dijne programin autocad ose programe te.

cc

kandidatĂ«t/et duhet tĂ« plotĂ«sojnĂ« kĂ«to kushte: tĂ« kenĂ« kualifikime akademike nĂ« ndonjĂ« fushĂ« qĂ« ndĂ«rlidhet me politikat publike (zhvillimi ekonomik, financat publike apo energjia); tĂ« kenĂ« tĂ« paktĂ«n dy vite pervojĂ« pune nĂ« hulumtime (e preferuar pĂ«rvoja nĂ« ndonjĂ« think-tank vendor ose tĂ« huaj); tĂ« kenĂ« publikime, si autorĂ«/e ose bashkĂ«-autorĂ«/e. Kërkoni oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë nga shtëpia, punë online, punë me gjysëm orari në MerrJep.com. Gjeni oferta të shumta pune si. ... wholesale electronics. wotlk hunter macros warmane willys jeep parts list. minecraft bedrock vanilla resource pack; #GameQualityForum. Kompania edico group sh.p.k kërkon të punësojë: inxhinier elektrik , kandidatet e interesuar duhet te kene perfunduar studimet e larta si dhe te dijne programin autocad ose programe te. 2022. 9. 9. · Vende të lira pune (18) Kompania NTP Shehu. Lokacioni Drenas. Data e publikimit 09-09- 2022 . Data e perfundimit 09-10- 2022 . Lloji i orarit Full Time. ... Preferohet te ketë përvoj.

Kërkoni oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë nga shtëpia, punë online, punë me gjysëm orari në MerrJep.com. Gjeni oferta të shumta pune si. ... wholesale electronics. wotlk hunter macros warmane willys jeep parts list. minecraft bedrock vanilla resource pack; #GameQualityForum. Event & production kerkon te punesoje per nje kompani shume prestigjoze : - inxhinier elektronik paga shume e kenaqshme. nuk eshte e domosdoshme te jete me eksperience. te interesuarit.

Inxhinier Mekanik ne tragete/krocera full-time-8-ore [email protected] 0672030610. .

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kerkoj pune inxhinier elektrik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al. Nuk u gjend asnjë rezultat. Kancelari “Infiniti Office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në Tiranë. “Infiniti Office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. Në kuadër të zgjerimit []. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per asistente dentare oferta pune part time ne tirane oferta pune online ne tirane pune nga shtepia kerkoj pastruese per shtepi tirane vende te lira <b>pune</b> ne vlore gazeta njoftime falas ofroj <b>pune</b> shofer inxhinier ndertimi. Informatat dhe pyetjet në lidhje me cështjet.

Event & production kerkon te punesoje per nje kompani shume prestigjoze : - inxhinier elektronik paga shume e kenaqshme. nuk eshte e domosdoshme te jete me eksperience. te interesuarit te dergojne cv ne adresen : [email protected] faleminderit! + apliko 1 muaj mĂ« parĂ« - njoftime.com - Ruani punĂ«n Inxhinier i elektronikĂ«s. Shoqeria "Gjoka Konstruksion" sh.a kĂ«rkon tĂ« punĂ«sojĂ« Inxhinier Elektrik: Kualifikimet: • TĂ« ketĂ« mbaruar arsimin e lartĂ« nĂ« Universitetin e InxhinierisĂ« - Fakulteti Inxhinieri Elektrike; • TĂ« ketĂ« eksperiencĂ« pune tĂ« pa... Profesioni: Gjoka Konstruksion sh.a kerkon ING. ELEKTRIK Arsimi: Master Mosha e Preferuar: E Pa Percaktuar. given an array of n integers you need to perform q queries for each query determine. Teleperformance durres anglisht ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe. Today, Teleperformance in Albania operates from three sites: two in Tirana, and a third one in Durres, 40 km away with more than 2,000.

tirane ofroj vend pune inxhinier ndertimi zbatim, qta qendra e trajnimeve t avancuara facebook com, prof saimir lolja pranohet ne bordin drejtues shpirti, inxhinieria e proceseve kimike fakulteti i shkencave, shprthen fabrika e plehrave kimik 6 viktima e 30 t, universiteti europian i tirans ascal al, dshironi t bheni oficer n armatn e. Inxhinier Elektronik Projektues. Inxhinier Elektronik. Tirane, Shqipëri 15-11-2022 edhe 1 ditë . Shtoje tek të preferuarat Dërgoja një miku ... Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com. T.E.A shpk ( Fabrika e Birres Kaon) ofron vend pune inxhinier elektrik/elektronik Kritere 1.Te kete njohuri shume te mira te automatizimit. 2. Te kete njohuri dhe aftesi ne programimin e PLC-ve. 3.Te kete njohuri ne dizenjimin , planifikimin ... Profesioni: inxhinier Arsimi: Bachelor Mosha e Preferuar: E Pa Percaktuar Publikimi: 14/07/2022.

2022. 9. 9. · Vende të lira pune (18) Kompania NTP Shehu. Lokacioni Drenas. Data e publikimit 09-09- 2022 . Data e perfundimit 09-10- 2022 . Lloji i orarit Full Time. ... Preferohet te ketë përvoj.

Une quhem Ilirjan Sterjo, jam njekohesisht ne perfundim te shkolles se larte per Inxhinieri Elektrike.Kerkoj pune si inxhinier. Kam aftesi te mira ne pune, flas dhe shkruaj mire gjuhen italiane, flas dhe pak greqisht. Ju lutem te kontaktoni ne adresat e meposhtme nese ju ben pune nje si une. Ju faleminderit!.

Inxhinier elektrik, Kerkohen dy punetore per instalime elektrike me pervoje (te pakten 2 vjet). Qyteti: Tirane Data e publikimit: 2019-04-19 Afati: -1270 dite te mbetura ECOENERGIA-AL Apliko Kerkohen 5 punetore, instalues ashensoresh, mekanike dhe elektriciste Qyteti: Tirane Data e publikimit: 2019-06-03 Afati: -1225 dite te mbetura.

Kancelari “Infiniti Office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në Tiranë. “Infiniti Office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. Në kuadër të zgjerimit []. Jam Inxhinier Elektrik. Kam licenc per projktim dhe zbatim Tel : 0035568 365 7353. > Kerkoj Pune > Inxhinier Nafte ; E mĂ«parshme TjetĂ«r. ... Inxhinier Nafte . TiranĂ«, TiranĂ«, AL . Kerkoj Pune . Postuar 14 vjet mĂ« parĂ« . 49 shikime . PĂ«rshkrimi. kerkoje nje pune qe ti pershtatet zanatit time mbaroje shkollen per inxh nafte dhe kame deshire te punoje ne tr kam njohuri shume te mira te kompiuterit di gjuhe Anglisht.

2022 . 9. 12. · 22°. 2 m/s - veri-lindje. 09. 10 mm Shi i madh. 22°. 2 m/s - veri-lindje. 10. 16 mm Shi i madh. 22°. push disposable live resin review. girl lied about her age uk. one shilling 1953 numista; imine proton nmr shift; vizio tv double image; Ebooks; mercedes ml350 fuse box location;. Kancelari “Infiniti Office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në Tiranë. “Infiniti Office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. Në kuadër të zgjerimit []. Inxhinier Mekatronik, Elektrik ose Mekanik Engineering Maintenance Center Shpk Inxhinier Mekanik. Durres 05-12-2022 edhe 22 ditĂ« . MĂ« shumĂ«. Arkitekt/e BRUNES SHPK Arkitekt. Tirane 08-12-2022 edhe 25 ditĂ« . MĂ« shumĂ«. Teknik Elektronik (pĂ«r kamerat dhe sistemet e sigurisĂ«) SPAR Tjeter.

T.E.A shpk ( Fabrika e Birres Kaon) ofron vend pune inxhinier elektrik/elektronik Kritere 1.Te kete njohuri shume te mira te automatizimit. 2. Te kete njohuri dhe aftesi ne programimin e PLC-ve. 3.Te kete njohuri ne dizenjimin , planifikimin ... Profesioni: inxhinier Arsimi: Bachelor Mosha e Preferuar: E Pa Percaktuar Publikimi: 14/07/2022. 2022 . 9. 12. · 22°. 2 m/s - veri-lindje. 09. 10 mm Shi i madh. 22°. 2 m/s - veri-lindje. 10. 16 mm Shi i madh. 22°. push disposable live resin review. girl lied about her age uk. one shilling 1953 numista; imine proton nmr shift; vizio tv double image; Ebooks; mercedes ml350 fuse box location;. 2022 . 9. 12. · 22°. 2 m/s - veri-lindje. 09. 10 mm Shi i madh. 22°. 2 m/s - veri-lindje. 10. 16 mm Shi i madh. 22°. push disposable live resin review. girl lied about her age uk. one shilling 1953 numista; imine proton nmr shift; vizio tv double image; Ebooks; mercedes ml350 fuse box location;.

bl
fo
Policy

hk

wc

Une quhem Sokol Omuri dhe jam njekohesisht ne perfundim te shkolles se larte per Inxhinieri Elektrike. Pres Diplomimin ne vjeshte, nderkoh kerkoj pune edhe si teknik. Kam aftesi te mira.

tw

tirane ofroj vend pune inxhinier ndertimi zbatim, qta qendra e trajnimeve t avancuara facebook com, prof saimir lolja pranohet ne bordin drejtues shpirti, inxhinieria e proceseve kimike fakulteti i shkencave, shprthen fabrika e plehrave kimik 6 viktima e 30 t, universiteti europian i tirans ascal al, dshironi t bheni oficer n armatn e. Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj.

Preferohet mosha: E Pa Percaktuar. 11/11/2022. Rruga e Durrësit, Tiranë, Albania. ⏩ Mia SPA kerkon te punesoje:👩‍💼 Fizioterapiste / Masazhatore Ofrojme: 💰 Rroga 45 000 leke baze ose 25 000 baze + 10% te sherbimit⏳ Nje dite ne jave pushim📌Mundesi dhe vajzave pa eksperience duke i suportuar nga stafi yne pro. Menaxher/e Klienti IVA Elektronik Agjent Shitje. Tirane 08-12-2022 edhe 27 ditë . ... Inxhinier Telekomunikacioni. Fier 18-11-2022 edhe 7 ditë . Më shumë ....

om jz
cx
zo

pune ne kosove, pune ne prishtine, njoftime pune, lyp pune, punesim, kerkoj pune, shpall konkurs, portal pune, oferta pune, vende pune, recruitment, kosovo Inxhinier i elektronikës - Shpallje. INXHINIER ZBATIMI Oferta pune - PUNESIM NE AUSTRI - INXHINIER ZBATIM DHE PROJECT MANAGER Kompania ALL Dachprofile Shpk / GmbH gjindet ne Graz - Austri. Experience ne Zbatim si dhe Kompetence Conflict management, Project management. www.dachprofile.at ... PIRUNIST-KARELIST Kerkoj pune - Coca-Cola Bottling ShqipĂ«ria sh.p.k (CCBS) po kĂ«rkon. OFROJ VENDE PUNE Para 6 ditesh High purity CAS 102-97-6 in China factory Yisheng Technology (Hefei) Co., Ltd. is a high-tech enterprise engaged in the area of chemical products. 1. Quality is our culture. We cooperate with... DURRĂ«S Aviacion €230 /m OFROJ VENDE PUNE Para 7 ditesh. Kerkohet Inxhinier Elektrik Leon Konstruksion Full Time Albania, 1 month ago Teknik Elektro-Mekanik Full Time Albania Inxhinieri Elektrike / Elektronike - Mekanik View more 1 month ago Inxhinier elektrik / elektronik GEN ALBFARMA Full Time Albania, Inxhinieri Elektrike / Elektronike Language: anglisht View more 2 months ago Inxhinier Elektrik.

aq

ar

Menaxher/e Klienti IVA Elektronik Agjent Shitje. Tirane 08-12-2022 edhe 27 ditĂ« . ... Inxhinier Telekomunikacioni. Fier 18-11-2022 edhe 7 ditĂ« . MĂ« shumĂ« .... Inxhinier Elektronik. Tirane 09-11-2022 edhe 2 ditĂ« . MĂ« shumĂ« . Mechanical ... Inxhinier Elektrik. Tirane 09-11-2022 edhe 2 ditĂ« . MĂ« shumĂ«. Kërkoni oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë nga shtëpia, punë online, punë me gjysëm orari në MerrJep.com. Gjeni oferta të shumta pune si. ... wholesale electronics. wotlk hunter macros warmane willys jeep parts list. minecraft bedrock vanilla resource pack; #GameQualityForum.

Preferohet mosha: E Pa Percaktuar. 11/11/2022. Rruga e DurrĂ«sit, TiranĂ«, Albania. ⏩ Mia SPA kerkon te punesoje:👩‍💼 Fizioterapiste / Masazhatore Ofrojme: đź’° Rroga 45 000 leke baze ose 25 000 baze + 10% te sherbimit⏳ Nje dite ne jave pushimđź“ŚMundesi dhe vajzave pa eksperience duke i suportuar nga stafi yne pro. > Kerkoj Pune > Inxhinier Nafte ; E mĂ«parshme TjetĂ«r. ... Inxhinier Nafte . TiranĂ«, TiranĂ«, AL . Kerkoj Pune . Postuar 14 vjet mĂ« parĂ« . 49 shikime . PĂ«rshkrimi. kerkoje nje pune qe ti pershtatet zanatit time mbaroje shkollen per inxh nafte dhe kame deshire te punoje ne tr kam njohuri shume te mira te kompiuterit di gjuhe Anglisht. Gjej konkurse pune ne inxhinieri.Shiko njoftimet për punë si elektricist, inxhinier druri, inxhinier softuerik, zhvillues i aplikacioneve, Specialist SEO, Inxhinier ndërtimi, Inxhinier.

bu rd
fk
tl

Vende/oferta pune nga te gjitha fushat me pagat me te larta ne treg vetem ne platformen iweb.al. Eja regjistrohu qe mos humbasesh asnje oferte!: 06857584855; Register; Login; ... KERKOJ VEND PUNE. Para 5 ditesh. Buy pure Ketamine Crystals Powder / Ketamine Crystals for sale online. Buy Liquid Ketamine injection for sale ketamine pills https. given an array of n integers you need to perform q queries for each query determine. Teleperformance durres anglisht ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe. Today, Teleperformance in Albania operates from three sites: two in Tirana, and a third one in Durres, 40 km away with more than 2,000. kam punuar rreth 2 vjet part time ose full time ne projektim, dhe rreth 6 muaj zbatim (supervizion). preferoj pune ne projektim por edhe ne zbatim ne rast se ka kushte te mira. kontakt tel. 0686016448 Kontaktoni Anonim (shitësi) Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.

dt lk
Fintech

pq

da

se

xi

Une quhem Ilirjan Sterjo, jam njekohesisht ne perfundim te shkolles se larte per Inxhinieri Elektrike.Kerkoj pune si inxhinier. Kam aftesi te mira ne pune, flas dhe shkruaj mire gjuhen italiane, flas dhe pak greqisht. Ju lutem te kontaktoni ne adresat e meposhtme nese ju ben pune nje si une. Ju faleminderit!. .

Kancelari “Infiniti Office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në Tiranë. “Infiniti Office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. Në kuadër të zgjerimit []. Kerkoj pune si sekretare protokolliste arkivim ekspertizĂ« dhe Asgjesim te dokumentacionit. Jam specialiste e larte kam kryer shumĂ« kurse si ne arkivin qendror shtetĂ«ror dhe ne institucione tĂ« larta shtetĂ«rore dhe DSIK-JA. Njoh shumĂ« mirĂ« programin e Microsoft Windows word Excel Power Point. Kam eksperience 35 vjeçare.. Inxhinier Kuantifikimi per Strukturat Gener 2 sh.p.k. Inxhinier NdĂ«rtimi. Tirane 20-12-2022 edhe 37 ditĂ« . MĂ« shumĂ«.

wg uk
pk
vm
T.E.A shpk ( Fabrika e Birres Kaon) ofron vend pune inxhinier elektrik/elektronik Kritere 1.Te kete njohuri shume te mira te automatizimit. 2. Te kete njohuri dhe aftesi ne programimin e PLC-ve. 3.Te kete njohuri ne dizenjimin , planifikimin ... Profesioni: inxhinier Arsimi: Bachelor Mosha e Preferuar: E Pa Percaktuar Publikimi: 14/07/2022. Kerkohet Inxhinier Elektrik Leon Konstruksion Full Time Albania, 1 month ago Teknik Elektro-Mekanik Full Time Albania Inxhinieri Elektrike / Elektronike - Mekanik View more 1 month ago Inxhinier elektrik / elektronik GEN ALBFARMA Full Time Albania, Inxhinieri Elektrike / Elektronike Language: anglisht View more 2 months ago Inxhinier Elektrik.
nr

Nëse jeni në kërkim të një pune në pastrim, mësimdhënie, kontabilitet, financa, mjekësi, por ende nuk e keni gjetur atë, MerrJep ju vjen në ndihmë! Mos prisni thirrjen e rekrutuesit, por shfaqni aftësitë tuaja dhe prisni që rekrutuesit të ju kontaktojnë. " Kërkohet punë " - është nën kategoria e duhur për ju.

zm

TEKNIK FRIGORIFERI Kerkoj pune - Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k (CCBS) po kërkon kandidatë të përshtatshëm në pozicioin e mëposhtëm: Është kompani leader në tregun.

OFROJ VENDE PUNE Para 6 ditesh High purity CAS 102-97-6 in China factory Yisheng Technology (Hefei) Co., Ltd. is a high-tech enterprise engaged in the area of chemical products. 1. Quality is our culture. We cooperate with... DURRĂ«S Aviacion €230 /m OFROJ VENDE PUNE Para 7 ditesh. Event & production kerkon te punesoje per nje kompani shume prestigjoze : - inxhinier elektronik paga shume e kenaqshme. nuk eshte e domosdoshme te jete me eksperience. te interesuarit te dergojne cv ne adresen : [email protected] faleminderit! + apliko 1 muaj mĂ« parĂ« - njoftime.com - Ruani punĂ«n Inxhinier i elektronikĂ«s. Menaxher/e Klienti IVA Elektronik Agjent Shitje. Tirane 08-12-2022 edhe 26 ditĂ« . MĂ« shumĂ« . Content ... Inxhinier Telekomunikacioni. Fier 18-11-2022 edhe 6 ditĂ«. given an array of n integers you need to perform q queries for each query determine. Teleperformance durres anglisht ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe. Today, Teleperformance in Albania operates from three sites: two in Tirana, and a third one in Durres, 40 km away with more than 2,000.

im bl
fk
vi

NĂ«se jeni nĂ« kĂ«rkim tĂ« njĂ« pune nĂ« pastrim, mĂ«simdhĂ«nie, kontabilitet, financa, mjekĂ«si, por ende nuk e keni gjetur atĂ«, MerrJep ju vjen nĂ« ndihmĂ«! Mos prisni thirrjen e rekrutuesit, por shfaqni aftĂ«sitĂ« tuaja dhe prisni qĂ« rekrutuesit tĂ« ju kontaktojnĂ«. " KĂ«rkohet punĂ« " - Ă«shtĂ« nĂ«n kategoria e duhur pĂ«r ju. INXHINIER ELEKTRIK KUALIFIKIMET DHE AFTËSITË E KËRKUARA Edukimi: Arsim i Larte – profili Inxhinier Elektrik. Eksperienca: 3 vite eksperiencë pune si Ing Elektrik. Aftësi: –. Kerkoj Pune. Postuar 3 vjet më parë . 537 shikime . Nuk ka foto. 500.00 Lek. Kerkoj pune si Pjatalarse apo Sanitare. Durrës, Durrës, AL . Kerkoj Pune. Postuar 3 vjet më parë . 537 shikime . Përshkrimi. Kerkoj dy vende punesimi si sanitare ose pjatalarse ju lutem se jam shum e interesuar per. 1.5/5 Based on 4 reviews. Part Time Job. Kancelari “Infiniti Office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në Tiranë. “Infiniti Office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. Në kuadër të zgjerimit [].

Enterprise

kk

nj

ym

se

ia

OPERATORI OUTBOUND (italiano) Durrës. 413 Ditë. 17537. Auto1 Albania shpk. kerkoj pune inxhinier elektronik FILTER Online 436 lexues | 46 njoftime ne pritje Premium Extra RIHAPEN REKRUTIMET PER OPERATOR/E TELEFONIK PER GJUHET: FRENGJISHT DHE GJERMANISHT Don Bosko, Tirane, Tirane 550 Euro Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta? Behu pjese e nje skuadre energjike!.

nq hf
qa
aa

Qindra oferta pune çdo javë për dhjetra profesione nga kompani private, organizata dhe institucione në të gjithë sektorët dhe në mbarë vendin! Toggle navigation. Hyr; Zona e përdoruesit . Zona e përdoruesit; Avantazhet e Zonës së Përdoruesit; Publiko njoftimin; Çelësi për ty.

qw
ul
lf
pt
gj
ij
vv
ye